Jsme rádi za každou Vaši návštěvu a nákup. Těší nás, že tak pro Vás můžeme připravit něco nového!


Úvod » ZÁPISNÍKY » zápisník Letokruh stromu života - Zvonění na lepší časy


        

zápisník Letokruh stromu života - Zvonění na lepší časy

s linkami, knižní vazba, 192 stran

skladem

 

Číslo produktu: Z09
cena bez DPH: 206,61 Kč
cena s DPH (21 %):
250,00 Kč

Linkované zápisníky s tvrdými deskami, knižní vazba, velikost 21,5 × 13,6 cm

Obsahuje:

192 linkovaných stran

všitá látková záložka

motivy obrazů Marie Brožové z obou stran: Letokruh stromu života (zadní strana: Zvonění na lepší časy)

 

"Letokruh stromu života" je první velký obraz Marie Brožové, který nakreslila veřejně v Praze na Staroměstském náměstí v červnu 2004 na formát A0 (118,9 x 84,1cm) a tím zahájila svůj projekt Obhajoba pastelky.

Popis obrazu: Strom života je symbolem člověka, i lidské kořeny sahají hluboko do minulosti a moudrosti předků, odkud čerpáme sílu a energii. Podobně jako strom, který se větvemi dotýká nebe, i my nacházíme inspiraci v horním světě snů a vizí a snažíme se je zhmotňovat ve středním světě na povrchu země, kde se zatím střídají roční období a plyne čas.

Zajímavost: Kolem stromu života jsou zobrazena v kruhu všechna znamení horoskopu, kromě jednoho, které je skryté za kmenem. Poznáte které?

Autorský tisk tohoto obrazu je dostupný ve všech formátech od A4 do A0.

 

Obraz "Zvonění na lepší časy" Marie Brožová nakreslila v roce 2008 v pražském parku Stromovka na formát A0 (118,9 x 84,1cm).

Popis obrazu: Čtvero ročních období se otáčí kolem jedné staré třešně a na jaře, v létě, na podzim i v zimě je třešeň pokaždé jinak a pokaždé stejně krásná. Vlídná tvář času vrytá do kůry má pro nás poselství, že čas nakonec zahojí všechny rány a jednoho dne se probudíme a vzpomeneme si na to, že je svět za oknem nádherný a čeká jen na to, až si ho všimneme. Zazvoní zvonec a trápení bude konec!

Zajímavost: Najdete i na tomto obraze schovanou kočku?

Tisk tohoto obrazu je dostupný ve všech formátech od A4 do A0.