Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

Jsme rádi za každou Vaši návštěvu a nákup. Těší nás, že tak pro Vás můžeme připravit něco nového!


Úvod » VYKLÁDACÍ KARTY » TAROT V BÁSNÍCH


        

TAROT V BÁSNÍCH

kniha + 78 karet

skladem

 

Číslo produktu: TA

Kniha básní a balíček 78 tarotových karet v krabičce

česko-anglické vydání
kniha brož. 167 stran, karty plnobarevný tisk s vrstvou ochranného laku

Unikátní česko-anglické vydání 78 básní napsaných na všechny karty Tarotu od amerického básníka Willieho Watsona, které Marie Brožová přebásnila do češtiny a podle básní vytvořila originální sadu 78 tarotových karet.

Podle odborníků patří toto zpracování Tarotu k těm nejoptimističtějším a dostalo se do antologie Pavla Langera "Vývoj českého tarotu". Pozitivní přístup k životní zkušenosti a dětská zvídavost zde jednoznačně vítězí nad hrozbou temné osudovosti. Jako v celé tvorbě Marie Brožové jsou karty plné barev a jejich principy jsou interpretovány hravě, často s humorem a vybízejí k radostnému objevování možností, které nám život nabízí.

"Nenechte se odradit složitou teorií, nenechte se zmást bramboračkou výkladů, nenechte si vnutit zdání, že skutečně fundovaně může poselství karet vyložit jedině odborník. Z karet nikdo nevyčte tolik, jako my sami. Když se ráno podíváme na sebe do zrcadla, také nepotřebujeme asistenci věštce, aby nám vyložil, jak na tom jsme, co jsme zanedbali a na co je třeba se soustředit. Karta nevěstí náš budoucí osud, představuje princip, který se projevuje v našem životě. Osud se bude odvíjet podle toho, jak se k tomuto principu stavíme, proto žádná karta není dobrá ani špatná."

To, jak, na vás karta nebo její báseň působí, je daleko důležitější, než tradiční výklad, který vyčtete z knížek.