Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

Jsme rádi za každou Vaši návštěvu a nákup. Těší nás, že tak pro Vás můžeme připravit něco nového!


Úvod » POHLEDNICE » vánoční » pohlednice Štědrá jedlička


        

pohlednice Štědrá jedlička

pohled 18,4 x 13 cm

skladem

 

Číslo produktu: P038
cena bez DPH: 20,66 Kč
cena s DPH (21 %):
25,00 Kč

Pohled na křídovém papíře, do rámečku i ke korespondenci. Je možné poslat ho poštou za standardní cenu poštovného.

Obraz "Štědrá jedlička" Marie Brožová nakreslila v roce 2007 v Městské knihovně v Praze na Mariánském náměstí na formát papíru A0 (118,9 x 84,1 cm). Originál tohoto obrazu po dokončení věnovala jako vánoční dárek do Jedličkova ústavu a škol v Praze na Vyšehradě. Záštitu celé akci poskytl primátor hl. m. Prahy Pavel Bém. Tento obraz najdete jako ilustraci v knize Marie Brožové "Duše Stromů".

Popis obrazu: Štědrá víla jedlička přišla naděli vánoční dárky zvířátkům v lese. Pro každé z nich má připravenou nějakou dobrotu a v dlaních drží krůpěj čisté vody. Noční zasněžený les je plný tajemství a překvapení. Tento obraz je obzvlášť vhodný pro všechny, kteří potřebují posílit svou sebedůvěru.

Zajímavost: Všimněte si myšky lyžařky, která šimrá kocoura na ocase. Podle myších stop a žebříků je možné objevit, kudy všude myšky chodí a kde mají svůj domeček s rozsvíceným oknem.

Tisk tohoto obrazu je dostupný ve všech formátech od A4 do A0 i jako mandala s omalovánkou pod názvem: mandala - sebedůvěra.