Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

Jsme rádi za každou Vaši návštěvu a nákup. Těší nás, že tak pro Vás můžeme připravit něco nového!


Aktuality

 

FESTIVAL EVOLUTION

16. - 18. září 2022 na Pražském výstavišti v Holešovicích, Křižíkovy pavilony

Marie Brožová bude prezentovat svou Galerii Pastelka po všechny tři dny festivalu Evolution, který se uskuteční od 16. do 18. na pražském Výstavišti v Holešovicích, v Křižíkových pavilonech.

V sobotu 17. září v 15:30 v sálu 2 v rámci festivalu můžete navštívit astrologickou přednášku Marie Brožové a Markéty Vostré na atraktivní téma: "Nedostaneme druhou šanci udělat první dojem! Jak být co nejkrásnější v souladu s ženskými prvky horoskopu a čeho se vyvarovat."

___________________________________________________________

PODZIMNÍ KNIŽNÍ VELETRH V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ

14. - 15. října 2022 v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě

S Marií Brožovou se můžete setkat na Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě, který se uskuteční v Kulturním domě Ostrov od 14. do 15. října.

___________________________________________________

18 LET OBHAJOBY PASTELKY

Je to neuvěřitelné, ale první veřejné kreslení na Staroměstském náměstí Praze se uskutečnilo od 21. do 27. 6. 2004. Marie Brožová tehdy vytvořila před zraky veřejnosti svůj první velkoformátový obraz "Letokruh stromu života." Do dnešních dnů takových obrazů vzniklo přes dvě stě a jen pár kroků od místa, kde Obhajoba pastelka začala, najdete její autorskou Galerii Pastelka.

Děkujeme Vám všem, kteří jste nám přišli poblahopřát k "dospělosti" projektu Obhajoba pastelky. Bylo to nesmírně milé setkání, často po mnoha letech. Vždyť mnozí z Vás jsou s námi od samých začátků!

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Děkujeme Vám, že jste stále s námi, moc si toho vážíme!

Naše Galerie Pastelka je s Vámi už 13 let od 11. 3. 2009, kdy jsme ji společně s milou kmotřičkou Valérií Zawadskou pro Vás otevřeli. Prosili jsme Vás tehdy, ať do bublin z bublifuku vložíte všechno dobré, co Pastelce přejete – a muselo to být silné kouzlo! Galerie Pastelka je tu navzdory všem společenským turbulencím stále a my se těšíme na každou Vaši návštěvu! 🍀 Galerie Pastelka je otevřena každý den od 11.00 do 18.00

 

 

Náš e-shop funguje 24 hodin denně. Každá Vaše objednávka přispívá k tomu, abychom mohli jedinou českou autorskou galerii v samém centru Prahy nadále provozovat a vyrábět naše produkty v kvalitě, na kterou jste u nás zvyklí.

Děkujeme Vám!

manželé Brožovi               

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pomáhá lidem najít ztracenou fantazii, kritikům leží v žaludku

Obsáhlý rozhovor s Marií Brožovou do deníku Metro si můžete přečíst i online 

Za podnětné otázky děkujeme Veronice Reicheltové

 

______________________________________________________________________________________________________

 

Rozhovor s Maríí Brožovu najdete

v týdeníku AHA pro ženy, nyní již jen ve virtuálním světě

______________________________________________________________________________________________________

na Novinyanovinky.cz

Děkujeme Tereze Vackové za zajímavé otázky

_________________________________________________________________________________________________________

Pro velký zájem o projekt "Ilustrovaná astrologie" Markéty Vostré a Marie Brožové jsme pro Vás připravili samostatný web https://www.astrobrozury.cz/

Cílem je formou astrobrožur představit všechny planety ve všech znameních, aby si z nich každý podle data narození mohl poskládat individuální horoskop pro sebe a své blízké.

 

 

 

 

 

OTEVÍRACÍ DOBA GALERIE PASTELKA

 

24. 12. 2016 - 1.1. 2017

 

24. 12 - 11.00 - 16.00

25. 12. zavřeno

26. 12. 11.00 - 19.00

27. 12. 11.00 - 19.00

28. 12. 11.00 - 19.00

29. 12. 11.00 - 19.00

30. 12. 11.00 - 19.00

31. 12. 11.00 - 17.00

1. 1. zavřenoz