Jsme rádi za každou Vaši návštěvu a nákup. Těší nás, že tak pro Vás můžeme připravit něco nového!


Aktuality
Co chystáme nového?

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Už pro Vás máme otevřeno každý den, vždy od 11.00 do 18.00. 

Jsme moc rádi, že jste nás podpořili i v těžké době! Galerie Pastelka přežila jen díky Vám!

I nadále si můžete objednávat na našem e-shopu, který funguje 24 hodin denně. Vážíme si toho, protože každá Vaše objednávka přispívá k tomu, abychom mohli jedinou českou autorskou galerii v samém centru Prahy nadále provozovat a vyrábět naše produkty v kvalitě, na kterou jste u nás zvyklí.

Máte radost, že si můžete vychutnat vzácnou atmosféru pražského centra bez davů cizinců? My máme radost, že na své procházce navštívíte i Galerii Pastelka, kterou najdete jen pár kroků od orloje! V naší široké nabídce si vybere každý!

Děkujeme Vám, manželé Brožovi ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nejnovější rozhovor s Maríí Brožovu najdete na 

Novinyanovinky.cz

Děkujeme Tereze Vackové za zajímavé otázky

______________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

Svět knihy 2020 v Plzni - POZOR ZRUŠENO

Všechny, kterým bylo líto, že se letos na jaře neuskutečnil pražský festival Svět knihy, srdečně zveme do Plzně! Na výstavišti DEPO 2015 se 25. a 26. září uskuteční plzeňský Svět knihy s podtitulem "Knížky žijí". S Marií Brožovou se zde můžete osobně setkat v obou dvou dnech veletrhu na stánku číslo BUS53.

Pořadatelé se vzhledem k vývoji situace rozhodli i tento veletrh zrušit a tak se s Vám snad budeme těšit na setkání na Světě knihy v roce 2021. Děkujeme Vám za pochopení!

 ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

30. Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě

Pro všechny milovníky knih máme dobrou zprávu: jubilejní Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě se uskuteční v termínu 23. a 24. října na tradičním místě v Kulturním domě Ostrov. S Marií Brožovou se po celý veletrh budete moci osobně setkat jako vždy v prvním patře hned nad schody. Těšíme se na Vás!

_______________________________________________________________________________

______________________________________________

Pro velký zájem o projekt "Ilustrovaná astrologie" Markéty Vostré a Marie Brožové jsme pro Vás připravili samostatný web https://www.astrobrozury.cz/

Cílem je formou astrobrožur představit všechny planety ve všech znameních, aby si z nich každý podle data narození mohl poskládat individuální horoskop pro sebe a své blízké.

_____________________________________________________________________________________

 

 

 

 

OTEVÍRACÍ DOBA GALERIE PASTELKA

 

24. 12. 2016 - 1.1. 2017

 

24. 12 - 11.00 - 16.00

25. 12. zavřeno

26. 12. 11.00 - 19.00

27. 12. 11.00 - 19.00

28. 12. 11.00 - 19.00

29. 12. 11.00 - 19.00

30. 12. 11.00 - 19.00

31. 12. 11.00 - 17.00

1. 1. zavřenoz